Obecní úřad

Organizační struktura Obecního úřadu


Eliška Hlaváčová - starostka
Zdeněk Šilhart - místostarosta
Eliška Wágnerová - hospodářka

Zastupitelé obce:
Eliška Hlaváčová
Zdeněk Šilhart
Mgr. Jan Bureš
Helena Horáková
Jaroslav Fišer
Jan Šedivý
Zdeněk Štěpánek

Kontrolní výbor:
předseda: Mgr. Jan Bureš
členové: Zdeňka Hanesová, Helena Sehnalová

Finanční výbor:
předsedkyně: Helena Horáková
členové: Věra Sehnalová, Jana Šilhartová


Aktuální informace
03.04.2019: Svoz bioodpadu 2019
Ve čtvrtek 4.4.2019 bude zahájen svoz bioodpadu, který prozatím potrvá do 28.11.2019

03.03.2019: Zápisy do ZŠ a MŠ Dalovice
Den otevřených dveří: 5.3.2019 7:50 - 16:00 hod. Zápis do 1.r. ZŠ: 5.4.2019 14:00 - 18:00 hod. Zápis do MŠ: 2.5.2019 14:00 - 16:00 hod.
Poloha obce

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl | sph.cz